Sıkça Sorulan Sorular

Her türlü kurs ve eğitim ile ilgili sıkça sorulan soruları listelemeye çalıştık. Ancak aklınıza takılan ve burada bulamadığınız her türlü sorunuz için lütfen iletişim formu ve telefonlarımız üzerinden bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

Yıl boyunca haftanın 7 günü İletişime geçebileceğiniz bir yapıda olan ve güçlü akademisyen kadrosu ile hem eğitim konusunda hemde devamlılık konusunda güvenilir bir eğitim platformudur?

Tüm kredi kartları ile güvenli sistemimiz sayesinde ödemenizi sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

Kredi kartınızın taksit yapma özelliği varsa taksit yapabilirsiniz. Tüm kredi kartlarına taksit yapılmaktadır.

Eğitimleri bilgisayarınızdan, tabletinizden veya cep telefonunuzdan takip edebilirsiniz. İnternet bağlantısı olan heryerden kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Evet izleyebilirsiniz. Almış olduğunuz eğitimlerin tekrarlarını dilediğiniz zaman tekrardan izleyebilirsiniz. Bu izleme süresi o eğitim paketinin belirlenen dönemi kadar geçerlidir.

Hayır, Paketler Kişiye Özeldir ve Teknik Ekibimiz Öğrencilerimizi ve İzledikleri Videoları Düzenli Olarak Takip Etmekte ve Raporlamaktadır. Böyle Bir Durum Tespit Edilirse Paketiniz Kalıcı Olarak Bloke Edilecektir.

Başarının Adresi

circle-white
Canlı Eğitim

Güçlü teknoloji altyapısı ile etkileşimli eğitim alabilir, aklınıza takılan tüm sorularınızı eğitmene anlık sorabilirsiniz. Mekandan bağımsız eğitim almanın keyfine varın.

circle-white
Dökümanlı Eğitimler

Her Ders Sonunda, Özenle Hazırlanmış ve Sınava Dönük Materyallerle Öğrenmelerinizi Kalıcı Hale Getiriyoruz.

circle-white
Kayıtlı Eğitimler

Canlı Yayına Katılamadığınız Zamanlarda, Sınava Kadar İzleyebileceğiniz Video Kayıtlarını Size Sunuyoruz. Ders Kaçırmak Artık Yok.

circle-white
Uzman Kadro

Öabt İngilizce'nin En Çok Tercih Edilen Bye Bye ÖABT Serisi Yazarı ve Aynı Zamanda Yaklaşık 10 Yıldır Uzaktan Eğitim Tecrübesi Olan Numan Hoca'yı Sizlerle Buluşturuyoruz.

circle-white
Geçmiş Dersleri Tekrar İzleme

Tüm canlı yayın eğitimlerimiz kayıt altına alınmakta olup, yayın bitiminden kısa bir müddet sonrasında tekrar izeleyebilmeniz için sizlere ücretsiz sunulmaktadır.

circle-white
Zengin Ders İçerikleri

Aktif ve Etkileşimli Ders Anlatımı, Ders Sırasında Öğrenmeleri Kalıcı Hale Getirmek İçin Soru Cevap Etkinliği, Öğrenmelerinizi Pekiştirmek İçin Ders Sonu Dökümanları Sunuyoruz.